Harmonogram

 

  • Poznań, Poniedziałek 29 maja 2017 r., godz. 10:00 - Szkoła Pijarów, osiedle Jana III Sobieskiego 1148

         ......

  • Warszawa, Poniedziałek 26 marca 2018 r. godz. 08:30 - Polski Ośrodek Edukacji Montessori
  • Siedlce, Piątek 16 marca 2018 r., godz. 12:00 - Liceum Ogólnokształcące
  • Siedlce, Czwartek 15 marca 2018 r., godz. 12:00 - Szkoła Podstawowa
  • Warszawa, Poniedziałek 12 marca 2018 r., godz. 19:00 - Klub Kultury Gocław, ul. Abrahama 10
  • Rzekuń, Niedziela 4 marca 2018 r., godz. 18:00 - sala parafialna przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Mickiewicza 7
  • Kraków, Sobota 27 stycznia 2018 r., godz 16:00 - Boży Młyn, ul. Jabłonkowska 18
  • ŁódźŚroda 06 grudnia 2017 r., godz 090:00 - Centrum Biznesowe
  • TłuszczŚroda 29 listopada 2017 r., godz 10:00 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Kościelna 1
  • WarszawaPoniedziałek 20 listopada 2017 r., godz 10:00 - Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza, ul. Radarowa 4b
  • KrakówSobota 28 października 2017 r.godz. 10:00-18:00, Krakowskie Targi Książki - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, ul. Galicyjska 9, stoisko Wyd. Bernardinum (A5)
  • KołoCzwartek 12 października 2017 r., go.dz 16:00 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole
  • DębowiecŚroda 27 września 2017 r. godz. 12:30 - Miejska Biblioteka Publiczna w Dębowcu, ul. Szkolna 3
  • Pawłowice, Środa 27 września 2017 r. godz. 10:30 - Miejska Biblioteka Publiczna w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 65
  • Strumień, Wtorek26 września 2017 r. godz. 08:10Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu, ul. Młyńska 10
  • StrumieńWtorek26 września 2017 r. godz. 17:30Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu, ul. Młyńska 10
  • Cieszyn, Wtorek 26 września 2017 r., godz. 09:00 i 11:00 - Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15
  • Cieszyn, Poniedziałek 25 września 2017 r., godz. 17:00 - Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15
  • Warszawa, Poniedziałek 11 września 2017 r., godz. 16:30 - Występ dla dzieci ze Szpitala Pediatrycznego WUM oraz ich rodziców, ul. Żwirki i Wigury 63A
  • Rowy, Niedziela 20 sierpnia 2017 r.,(po wszystkich mszach świętych oraz występ wieczorem) - Targi taniej książki przy kościele Matki Bożej Częstochowskiej, Objazda 66a
  • Łeba, Niedziela 16 lipca 2017 r. (po wszystkich mszach świętych oraz występ wieczorem) - Targi taniej książki w parafii św. Jakuba Apostoła, ul. Al. św Jakuba 25
  • Wrocław, Czwartek 18 maja 2017 r., godz. 18:30 - Centrum Kultury Zamek, pl. Świętojański 1
  • Laski, Wtorek 16 maja 2017 r., godz. 11:00 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej
  • Nowy Sącz, Poniedziałek 15 maja 2017 r., godz. 12:00 - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
  • Warszawa-Wesoła, Piątek 12 maja 2017 r., godz. 10:00 - Biblioteka Publiczna, ul. 1 Praskiego Pułku 31
  • PoznańPoniedziałek 10 kwietnia 2017 r., godz. 08:30 - Szkoła Pijarów, osiedle Jana III Sobieskiego 114
  • WarszawaWtorek 04 kwietnia 2017 r., godz. 08:55 - Szkoła Podstawowa nr 273, ul. Balcerzaka 1
  • Warszawa, Niedziela 2 kwietnia 2017 r., godz. 14:00-17:00- XXIII Targi Wydawców Katolickich, Zamek Królewski, Arkady Kubickiego, stoisko nr 112 (Wyd. michalickiego dwumiesięcznika "Któż jak Bóg")
  • Warszawa, Sobota 1 kwietnia 2017 r., godz. 12:00-17:00 - XXIII Targi Wydawców Katolickich, Zamek Królewski, Arkady Kubickiego, stoisko Zakonu Rycerzy Jana Pawła II (stoisko nr 76)
  • Toruń, Czwartek 30 marca 2017 r., godz. 20:00 - Pub Parter, ul. Panny Marii 13
  • Legionowo, Czwartek 16 marca 2017 r., godz. 19:00 - Klub Podróżnika "W 80 dni dookoła..." - Muzeum w Legionowie, ul. Mickiewicza 23
  • Wieluń, Środa 15 marca 2017 r., godz. 10:00 - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bp. T. Kubiny, Śląska 23
  • Poznań, Poniedziałek 13 marca 2017 r., godz. 09:00Szkoła Podstawowa Da Vinci, ul. Golęcińska 9
  • Jastrzębie-Zdrój, Środa 08 marca 2017 r., godz. 18:00 - Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Wielkopolska 1A
  • Budy Głogowskie, Środa 01 marca 2017 r., godz. 08:45 - Zespół Szkół, Budy Głogowskie 846
  • Łosice, Piątek 24 lutego 2017 r., godz. 18:00 - Łosicki Dom Kultury,ul. Piłsudskiego 4
  • Międzyrzec PodlaskiPiątek 24 lutego 2017 r., godz. 11:00MOK, ul. Warszawska 37
  • Siedlce, Czwartek 23 lutego 2017 r., godz. 18:00 - aula Instytutu Biologii UPH, ul. Prusa 12
  • Wadowice, Czwartek 16 lutego 2017 r., godz. 18:00 - Wadowickie Centrum Kultury, ul. Teatralna 1
  • Warszawa, Czwartek 08 grudnia 2016 r., godz. 17:30 - Biblioteka Publiczna, ul. 1 Sierpnia 36A
  • Kraków, Środa 07 grudnia 2016, godz. 19:00 - Restauracja Kolanko No 6, ul. Józefa 1
  • Tłuszcz, Wtorek 06 grudnia 2016 r., godz. 14:00 - Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego, ul. Radzymińska 2
  • Nasielsk, Poniedziałek 05 grudnia 2016 r., godz. 15:30 - kino NIWA, ul. Kościuszki 12
  • Tłuszcz, Czwartek 01 grudnia 2016 r. Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego, ul. Radzymińska 2
  • Warszawa, Środa 30 listopada 2016 r., godz. 18:00 - Klub Hybrydy, ul. Złota 7/9
  • Warszawa, Czwartek 17 listopada 2016 r., godz. 08:30 - Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka, ul. Teresińska 9
  • Warszawa, Poniedziałek 14 listopada 2016 r., godz. 19:00 - Kawiarnia Południk Zero, ul. Wilcza 25
  • Warszawa, Niedziela 13 listopada 2016 r., godz. 19:00, Kościół Matki Bożej Królowej Aniołów, ul. Markiewicza 1 (sala widowiskowa)
  • Warszawa, Sobota 12 listopada 2016 r., godz. 19:00, Pl. Narutowicza, sala Św. Faustyny (przy kościele Św. Jakuba)
  • Kamień, Wtorek 08 listopada 2016 r., godz. 08:00 - Stand-up w szkole
  • Kamień, Poniedziałek 07 listopada 2016 r., godz. 17:30 - Dom Kultury
  • Kamień, Poniedziałek 07 listopada 2016 r., godz. 12:00 - Stand-up w szkole
  • Warszawa, Sobota 05 listopada 2016 r., godz.16:00 - SKaMA - Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej przy kościele św. Anny, Krakowskie Przedmieście 68, Anna Cafe
  • Kraków, Sobota 29 października 2016 r., godz. 10:00-18:00, Krakowskie Targi Książki - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, ul. Galicyjska 9, stoisko Wyd. Bernardinum (A5)
  • Łódź, Czwartek 27 października 2016 r., godz. 18:00 - Kawiarnia Podróżnicza DalekoBlisko, ul. Piotrkowska 138/140
  • Kończyce Małe, Środa 26 października 2016 r., godz. 11:30 - Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Jagiellońska 56
  • Cieszyn, Środa 26 października 2016 r., godz. 09:00 - Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15
  • Skoczów, Wtorek 25 października 2016 r., godz. 16:30 - Biblioteka Miejska, ul. Adama Mickiewicza 9
  • Strumień, Wtorek 25 października 2016 r. godz. 12:30 - Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu, ul. Młyńska 10
  • Cieszyn, Wtorek 25 października 2016 r., godz. 09:00 - Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15
  • Cieszyn, Poniedziałek 24 października 2016 r., godz. 17:00 - Biblioteka Miejska, ul. Głęboka 15
  • Warszawa, Czwartek 20 października 2016 r., godz. 19:00 - Czytelnia Naukowa nr XX, ul. Van Gogha 1 na Białołęce
  • Nadarzyn, Sobota 15 października 2016 r. godz. 12:30 - do wieczora - Targi Turystyczne World Travel Show, hala Warsaw Expo, stoisko Wyd. Bernardinum
  • Wyszków, Środa 14 września 2016, godz. 18:00 - Miejsko-Gminna Biblioteka Publicznej im. C. Norwida, ul. Generała Józefa Sowińskiego 80
  • Warszawa, Poniedziałek 5 września 2016 r., godz. 16:45 - Występ dla dzieci ze Szpitala Pediatrycznego WUM oraz ich rodziców, ul. Żwirki i Wigury 63A
  • Łeba, Niedziela 28 sierpnia 2016 r.,  - Targi taniej książki w parafii św. Jakuba Apostoła, ul. Al. św Jakuba 25
  • Rzeszów, Wtorek 21 czerwca 2016 r.,  godz. 8:00 - I L.O. im. Sióstr Prezentek, ul. ks. Józefa Jałowego 1
  • Srebrna Góra, Sobota 21 maja 2016 r., - Festiwal Podóżni
  • Waszawa, Piątek 20 maja 2015 r., godz. 13:00-19:00 - 7. Warszawskie Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Wyd. Bernardinum (118/D17)
  • Rybnik, Czwartek 19 maja 2016 r., godz. 18:00 - Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, ul. 1 Maja 91B
  • Mikołajki, Czwartek 05 maja 2016, godz. 17:00 - Biblioteka Publiczna w Mikołajkach, ul. Kolejowa 6
  • Kończyce Małe, Czwartek 21 kwietnia 2016 r., godz. 08:00 - Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Jagiellońska 56
  • Ustroń, Środa 20 kwietnia 2016 r., godz. 17:00 - Biblioteka Publiczna Miejska im. J. Wantuły, Rynek 4
  • Cieszyn, Środa, 20 kwietnia 2016 r., godz. 09:30 - Biblioteka Miejska, Głęboka 15
  • Cieszyn, Wtorek 19 kwietnia 2016 r., godz. 17:00 - Biblioteka Miejska, Głęboka 15
  • Laski, Piątek 15 kwietnia 2016 r., godz. 09:00 - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej
  • Tłuszcz, Wtorek 12 kwietnia 2016 r., godz. 09:40 - Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego, ul. Radzymińska 2
  • Warszawa, Sobota 9 kwietnia 2013 r., godz. 12:00-17:00- XIX Targi Wydawców Katolickich, Zamek Królewski, Arkady Kubickiego, stoisko nr 12 (Wyd. Bernardinum)
  • Lubliniec, Czwartek 31 marca 2016 r., godz. 09:00, 10:15 i 11:30 - Zespół Szkół im.św.Edyty Stein KSW, ul.Piłsudskiego 8
  • Warszawa, Wtorek 15 marca 2016 r.,  godz. 08:50 - Technikum nr 20, ul. Ratuszowa 13
  • Kraków, Poniedziałek 7 marca 2016 r.,  godz. 19:00 - Klub Gwarek - ul. Reymonta 17
  • Poznań, Piątek 26 lutego 2016 r.,  godz. 11:50 -  Zespół Szkół Pijarskich, osiedle Jana III Sobieskiego 114
  • Kraków, Środa 24 lutego 2016 r.,  godz. 11:30 - Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, ul. Westerplatte 11
  • Skawina, Niedziela 20 grudnia 2015 r.,  po mszy św. na godz. 18:00 - sala duszpasterska, ul. Skłodowska 12
  • Poznań, Środa 09 grudnia 2015 r.,  godz. 18:00 - Restauracja "Wielkie Żarcie", ul. Zamkowa 7
  • Wieluń, Czwartek 3 grudnia 2015 r., godz. 11:00 - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bp. T. Kubiny, Śląska 23
  • Łochów, Środa 24 listopada 2015 r., godz. 10:00 - L.O. im. M.Sadzewiczowej, ul. Wyspiańskiego 18
  • Łódź, Niedziela 22 listopada 2015 r.,  godz. 19:15 - 17. Explorers Festival, Sala widowiskowa Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a
  • Olsztyn, Piątek 20 listopada 2015 r., spotkania z uczniami liceum, gimnazjum oraz szkoły podstawowej, godz. 08:00 - 13:00 - Katolicki Zespół Edukacyjny im. Świętej Rodziny w Olsztynie
  • Puławy, Czwartek 19 listopada 2015 r.,  godz. 11:00 - Zespół Szkół Katolickich, ul. Stanisława Eustachiewicza 1
  • Warszawa, Czwartek 12 listopada 2015 r., godz. 18:00 - 63 L.O. im. L. Kossutha, ul. Hirszfelda 11
  • Zaborów, Środa 28 października 2015 r., godz. 11:45-14:30 -Zespół Szkół, Stołeczna 182
  • Kraków, Sobota 24 października 2015, godz. 10:00-12:00 oraz 14:00-18:00, Krakowskie Targi Książki - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, ul. Galicyjska 9, stoisko A4
  • Wyszków, Czwartek 22 października 2015, godz. 18:00 - Miejsko-Gminna Biblioteka Publicznej im. C. Norwida, ul. Generała Józefa Sowińskiego 80
  • Łochów, Wtorek 20 października 2015, godz. 17:30 - Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie, ul. 1 Maja 22
  • Lutowiska, Piątek 2 października 2015, godz. 17:00 - Szczegóły wkrótce
  • Kraków, Wtorek 29 września 2015, godz. 19:00 - Restauracja Kolanko No 6, ul. Józefa 17
  • Tokarnia (pod Myślenicami), Środa 15 lipca 2015, godz. 19:00 - Dwór Targowskich
  • Kraków, Wtorek 14 lipca 2015, godz. 19:00 - Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3
  • Józefów (k. Legionowa), Niedziela14 czerwca 2015, godz. 12:00 - Dom Parafialny w Józefowie k.Legionowa, ul. Sienkiewicza 12
  • Kraków, Czwartek 11 czerwca 2015, godz. 19:00 - Stowarzyszenie "Mężczyźni Świętego Józefa", Domus Mater ul. Saska 2c
  • Waszawa, Piątek i Sobota 15 i 16 maja 2015, pt. godz. 16:00-18:00, sb. godz. 12:00-18:00- 6. Warszawskie Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Wyd. Bernardinum (46/D6)
  • Wyszków, Wtorek 12 maja 2015, godz. 18:00 - Miejsko-Gminna Biblioteka Publicznej im. C. Norwida, ul. Generała Józefa Sowińskiego 80
  • Markowice, Niedziela 10 maja 2015, godz. 15:00 - Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw
  • Sochaczew, Czwartek23 kwietnia 2015, godz. 11:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie, ul. 1 Maja 21
  • Warszawa, Piątek i Sobota 17 i 18 kwietnia 2015, godz. 12:00-18:00- XXI Targi Wydawców Katolickich, Zamek Królewski, Arkady Kubickiego
  • Warszawa, Niedziela 12 kwietnia 2015, godz. 10:00 - Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11
  • Tomaszkowo, Czwartek 19 marca 2015, godz. 18:30, Świetlica "Dom Warmiński" - ul. Żurawia 3
  • Warszawa, Poniedziałek 16 marca 2015, godz. 19:00 - Klub Kultury Gocław, ul. Abrahama 10
  • Warszawa, Czwartek 5 marca 2015, godz. 20:00 - sala Duszpasterstwa Akademickiego DĄB, ul. Rakowiecka 61
  • Ostrołęka, Poniedziałek 02 marca 2015, godz. 11:00 - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Gomulickiego 2
  • Inowrocław, Niedziela 1 marca 2015, godz. 15:00-17:00 - Galeria Solna, ul. Wojska Polskiego 16
  • Jabłonna, Poniedziałek 23 lutego 2015, godz. 15:00 - Unwersytet Trzeciego Wieku, ul. Modlińska 102
  • Warszawa, Niedziela 22 lutego 2015, godz. 20:30 - po mszy akademickiej (19:30), sala Duszpasterstwa Akademickiego DĄB, ul. Rakowiecka 61
  • Warszawa, Piątek 19 grudnia 2014, godz. 19:00, Pl. Narutowicza, sala Św. Faustyny (przy kościele Św. Jakuba)
  • Rudno, Sobota 13 grudnia 2014, godz. 14:00, Pałac Rudno - warsztaty "Od Amazonii do Mołdawii"
  • Lidzbark Warmiński, Poniedziałek8 grudnia 2014, godz. 11:00, Uniwersytet III Wieku, Dom Kultury
  • Lidzbark Warmiński, Sobota 6 grudnia 2014, godz. 18:00, Hotel Krasicki
  • Warszawa, Wtorek 2 grudnia 2014, godz. 18:00, Wypożyczalnia nr 28 ul. 1. Sierpnia 36 a
  • Warszawa, Piątek 31 października 2014, godz. 18:00, Południk Zero, ul. Wilcza 25 - Warszawska Premiera "Czekając na Duida", wieczór autorski
  • Mińsk Mazowiecki, Czwartek 30 października 2014, godz. 18:30, Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim , ul.Marszałka Józefa Piłsudskiego 1a
  • Kraków, Sobota 25 października 2014, godz. 11:30-18:00, Krakowskie Targi Książki - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, ul. Galicyjska 9, stoisko A4
  • Łęczyca, Czwartek 9 października 2014, godz. 17:00, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. M. Konopnickiej 11A
  • Jastrzębie-Zdrój, Wtorek 30 września 2014, godz. 18:00, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Wielkopolska 1a
  • Warszawa, Piątek i Sobota 23 i 24 maja 2014, godz. 10.00-19.00 (piątek), 12.00-14.00 (sobota) - Warszawskie Targi Książki, Stadion Narodowy, stoisko Wyd. Bernardinum (56/D7)
  • Warszawa, Piątek 16 maja 2014, godz. 12:00 - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. św. Pawła z Tarsu, ul. Poezji 19 (występ z okazji zamknięcia roku szkolnego)
  • Warszawa, Środa 14 maja 2014, godz. 18:00 - Towarzystwo Eksploracyjne, Dom Kultury Kadr, ul. Gotarda 16
  • Poznań, Czwartek 8 maja 2014, godz. 19:00 - Akademicki Klub Górski "Halny", Centrum Wykładowe, Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5
  • Jabłonna, Poniedziałek 14 kwietnia 2014, godz. 15:00 - Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Modlińska 102
  • Warszawa, Sobota i Niedziela 5 i 6 kwietnia 2014, godz. 12:00-18:00- XX Targi Wydawców Katolickich, Zamek Królewski, Arkady Kubickiego
  • Wrocław, Piątek 4 kwietnia 2014, godz. 18:00 - Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Festiwal im. Olgierda Budrewicza, Plac Teatralny 5
  • Warszawa, Wtorek, 25 marca 2014, godz. 18:30 - Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26
  • Siedlce, Poniedziałek 17 marca 2014, godz. 11:00 - IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, ul. Sokołowska 161B
  • Sieradz, Piatek 14 marca 2014, godz. 18:00 - Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Żwirki i Wigury 4
  • Wrocław, Środa 12 marca 2014, godz. 18:30 - Dni Podróżnika na Uniwersytecie Ekonomicznym, ul. Komandorska 118/120 , budynek CKU, sala 1
  • Pasłęk, Czwartek 6 marca 2014, godz. 17:00 - Pasłęcki Ośrodek Kultury, Pl. Św. Wojciecha
  • Kraków, Sobota 1 marca 2014, godz. 15:00 Navigator Festival, Nowohuckie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232
  • Warszawa, Środa 26 lutego 2014, godz. 18:00 - Towarzystwo Eksploracyjne, Dom Kultury Kadr, ul. Gotarda 16
  • Gryfino, Poniedziałek 24 lutego 2014, godz. 19:00 - Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij", Szczecińska 17
  • Ostrołęka, Piątek 21 lutego 2014, godz. 12:00 - Świetlica "Słodziaki", ul. Jaracza 2a
  • Wieluń, Wtorek 4 lutego 2014, godz. 12:00 - Katolickie L.O., ul. Śląska 23
  • Warszawa, Piątek 17 stycznia 2014, godz. 18:00 - Klub Hybrydy, ul. Złota 7/9
  • Warszawa, Środa 15 stycznia 2014, godz. 18:45 - Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85
  • Warszawa, Wtorek 17 grudnia 2013, godz. 10:00, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła, ul. 1. Praskiego Pułku 31
  • Warszawa, Sobota 14 grudnia 2013, godz. 19:00, Sala Św. Faustyny, Parafia Św. Jakuba, Grójecka 38 (Pl. Narutowicza, wejście furtką na prawo od kościoła)
  • Warszawa, Czwartek 12 grudnia 2013, godz. 17:30 - Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 51, ul. M. Bielskiego 3
  • Warszawa, Piątek 8 listopada 2013, godz. 08:20, Liceum Przymierza Rodzin, ul. Marii Grzegorzewskiej 10
  • Nowy Tomyśl, Środa 6 listopada 2013, godz. 18:00 - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Witosa 8
  • Warszawa, Środa 30 października 2013, godz. 20:15, Stary BUW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
  • Kraków, Sobota 26  października 2013, godz. 10:00-13:00 i 14:00-18:00 (spotkania z Czytelnikami na stoisku C10 - Wyd. Bernardinum) - Targi Książki, ul. Centralna 14
  • Warszawa, Środa 23 października 2013, godz. 11:00 - Szkoła Podstawowa nr 261 im. S. Kostki Potockiego, ul. Wiertnicza 26
  • Warszawa, Wtorek 22 października 2013, godz. 18:30 - Klubokawiarnia  Republikańska, ul. Puławska 53
  • Warszawa, Wtorek 15 października 2013, godz. 19:30 - Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85
  • Warszawa, Poniedziałek, 14 października 2013, godz. 18:00, Franciszkańskie Centrum Duchowości i Kultury, ul. Modzelewskiego 98a
  • Warszawa, Środa, 9 października 2013, godz. 10:30, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy, Chrościckiego 2
  • Warszawa, Sobota, 28 września 2013, godz. 12:00-15:30, Jarmark Radia WNET, była Fabryka Wódki Koneser, ul. Ząbkowska 27/31
  • Szczebrzeszyn, Piątek 20 września 2013, godz.17:00, Festiwal Slajdomania, Restauracja "Klemens - ul. Słodka 1
  • Lądek Zdrój, Czwartek 19 września 2013, godz. 19:00, XVIII Przegląd Filmów Górskich, Kinoteatr
  • Warszawa, Wtorek 17 września 2013, godz. 18:00, Sala Widowiskowa w Radio Wnet, ul. Koszykowa 8
  • Izabelin, Piątek 13 września 2013, godz. 19:00 - Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21
  • Łazy, Poniedziałek 24 czerwca 2013, godz.12:55, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łazach
  • Gostynin, Środa 19 czerwca 2013, godz. 18:00, Restauracja Bajka, ul. Kościuszki 17
  • Olsztyn, Wtorek 18 czerwca 2013, godz. 10:00, II LO im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Karola i Roberta Małłków 3
  • Warszawa, Poniedziałek 17 czerwca 2013, godz. 19:00,Centrum Promocji Kultury, ul. Brukselska 23
  • Warszawa, Poniedziałek 17 czerwca 2013, godz. 13:00, Centrum Promocji Kultury, ul. Brukselska 23
  • Warszawa, Czwartek 13 czerwca 2013, godz. 21:00, Klub Coffeetura, ul. Krakowskie Przedmieście 4/6
  • Warszawa, Poniedziałek 10 czerwca 2013, godz. 19:00, Klub Kultury Gocław, ul. Abrahama 10
  • Warszawa, Niedziela 9 czerwca 2013, godz. 19:00, Dolny Kościół pw. Św. Jana Ewangelisty w Gołąbkach, ul. Jagiellończyka 3
  • Warszawa, Środa 5 czerwca 2013, godz. 20:15, Stary BUW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
  • Częstochowa, Niedziela 26 czerwca 2013, godz. 16:00, Dni Peruwiańskie, Ratusz Miejski, Pl. Biegańskiego
  • Warszawa, Sobota 25 maja 2013, godz. 19:00,Kościół NMP Matki Miłosierdzia, ul. Św. Bonifacego 9
  • Warszawa, Sobota 25 maja 2013, godz. 11:30-15:30, Jarmark Radia WNET, była Fabryka Wódki Koneser, ul. Ząbkowska 27/31
  • Warszawa, Piątek 17 maja 2013,godz. 12:00-19:00- IV Warszawskie Targi Książki, Stadion Narodowy
  • Mikołajki, Środa 15 maja 2013, godz. 18:00 - Biblioteka Publiczna w Mikołajkach
  • Serock, Piątek 19 kwietnia 2013, godz. 11:00 - Biblioteka Publiczna, ul. Kościuszki 8A
  • Warszawa, Poniedziałek 15 kwietnia 2013, godz. 18:00 - Klub Hybrydy, ul. Złota 7/9
  • Warszawa, Piątek 12 kwietnia 2013, godz. 13:00-18:00- XIX Targi Wydawców Katolickich, Zamek Królewski, Arkady Kubickiego
  • Warszawa, Wtorek 9 kwietnia 2013, godz. 19:00 - Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85
  • Radzyń Podlaski, Piątek 8 marca 2013, godz. 18:00 - Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego, ul. Jana Pawła II 2
  • Warszawa, Sobota 26 stycznia 2013, godz. 19:00 - Plac Narutowicza, sala Św. Faustyny przy kościele Św. Jakuba (debiut nowego pokazu "Na strychu świata"; po spotkaniu promocja nowej książki "Cisza")
  • Izabelin, Piątek 25 stycznia 2013, godz. 18:30 - Centrum Kultury Izabelin, ul. 3 Maja 42
  • Szlychtingowa, Środa 09 stycznia 2013, godz. 13:00 - Gimnazjum im. Noblistów Polskich, ul. Daszyńskiego 16
  • Wschowa, Środa 09 stycznia 2013, godz. 11:00 - I Zespół Szkół im. S. Staszica, ul. Tadeusza Kościuszki 11
  • Rydzyna, Wtorek 08 stycznia 2013, godz. 12:30 - Szkoła Podstawowa im. 17. Pułku Ułanów Wielkopolskich, ul. Zamkowa
  • Rydzyna, Wtorek 08 stycznia 2013, godz. 09:30 - Gimnazjum im. Sułkowskich, ul. Wolności 14A
  • Jabłonna, Poniedziałek 07 stycznia 2013, godz. 15:00 - Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Modlińska 102
  • Warszawa, Czwartek 13 grudnia 2012, godz. 19:00 - Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85
  • Poznań, Środa 28 listopada 2012, godz. 18:00 - Biblioteka Uniwersytecka, ul. Ratajczaka 38
  • Olsztyn, Czwartek 22 listopada 2012, godz. 16:30 - Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Bałtycka 37A
  • Olsztyn, Piątek 23 listopada 2012, spotkania z uczniami gimnazjum oraz szkoły podstawowej, godz. 08:00 - 13:00 - Katolicki Zespół Edukacyjny im. Świętej Rodziny w Olsztynie
  • Warszawa, Sobota 17 listopada 2012, godz. 13:30 - Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE, Stadion Narodowy
  • Nisko, Środa 14 listopada 2012, godz. 18:00 - Biblioteka Miejska Publiczna, ul. Kościuszki 1a
  • Zamość, Wtorek 30 października 2012, godz. 17.00 - Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Kamienna 20
  • Lublin, Wtorek 30 października 2012, godz. 10.40 - Liceum im. S. Staszica, Al. Racławickie 26
  • Lublin, Poniedziałek 29 października 2012, godz. 13:15 -  Aula Wydziału Politologii UMCS, Plac Litewski 3
  • Kraków, Sobota 27  października 2012, godz. 11:30-18:00 (spotkania z Czytelnikami na stoisku Bernardinum) - Targi Książki, ul. Centralna 14
  • Poznań, Piątek 26  października 2012, godz. 16:00 - Poznańskie Targi Turystyczne TOUR SALON, ul. Głogowska 14, Pawilon 6a, Sala konferencyjna II
  • Częstochowa, Środa 24  października 2012, godz. 20:00 - Delikatesy Kulturalne La Hacienda, ul. Kilińskiego 9
  • Olsztyn, Czwartek 18 października 2012, godz. 16:30 - Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Natalii Żarskiej 2
  • Chotomów, Poniedziałek 15 października 2012, godz. 16:00, filia Gminnego Centrum Kultury i Sportu, ul. Strażacka 8
  • Głogów, Sobota 6 października 2012, godz. 18:00, restauracja Empireum, ul.Słodowa 26
  • Góra (dolnośląskie), Piątek 5 października 2012, godz. 18:00, Biblioteka Miejska im. H. Sienkiewicza, ul. A. Mickiewicza 1A
  • Wschowa, Piątek 5 października 2012, godz. 12:00 - Starostwo Powiatowe, ul. Plac Kosynierów 1c
  • Konstancin Jeziorna, Czwartek 27 września 2012, godz. 19:00 - KOK, ul. Jaworskiego 18
  • Wąbrzeźno, Niedziela 23 września 2012, godz. 17:00 -Festiwal "Włóczykij", WDK Wąbrzeźno
  • Mikołajki, Wtorek 18 września 2012, godz. 17:00 - Biblioteka Publiczna w Mikołajkach
  • Płock, Poniedziałek 17 września 2012, godz. 18:00 - Dom Kultury Darmstadt, ul. Stary Rynek 8
  • Świnoujście, Sobota 1 września 2012, godz. 18:00 -Klub Teatralna 1, pl. Słowiański
  • Wschowa, Sobota 11 sierpnia 2012, godz. 21:00 - plaża CKiR w Lginiu (wieczorny pokaz plenerowy nad brzegiem jeziora)
  • Wołomin, Sobota 04 sierpnia 2012, godz. 18:00 -Miejski Dom Kultury, ul. Mariańska 7
  • Warszawa, Sobota 24 lipca 2012, godz. 15:00 - Pokaz zamknięty
  • Warszawa, Sobota 21 lipca 2012, godz. 15:00 - Pokaz zamknięty
  • Warszawa, Sobota 30 czerwca 2012, godz. 19:00 - Kawiarnia Same Fusy, ul. Nowomiejska 10
  • Gdańsk, Środa 20 czerwca 2012, godz. 18:00 - Politechnika Gdańska, budynek "Bratniak", sala 402
  • Warszawa, Piątek 18 maja 2012, godz. 18:00 - Strefa Aktywnych, Kawiarnia Południk Zero, ul. Wilcza 25
  • Warszawa, Piątek 10 lutego 2012, godz. 19:00 - Plac Narutowicza, sala Św. Faustyny przy kościele Św. Jakuba
  • Warszawa, Środa 1 lutego 2012, godz. 19:00 - Kawiarnia Południk Zero, ul. Wilcza 25

 

arrow  POWRÓT DO "POKAZY I WYSTĄPIENIA"